هاست وردپرس

هاست وردپرس آی پی هاست کاملا بهینه شده مخصوص سیستم وردپرس می باشد که با استفاده از جدیدترین نوع سخت افزاری در سرور ها مانند RAM ، CPU و … را برای شما عزیزان فراهم کرده است.

هاست وردپرس

هاست وردپرس چیست

احتمالا شنیده اید که هاست وردپرس با هاست معمولی فرق دارد و هاست وردپرس سریع تر و با امنیت بیشتری نسبت به هاست معمولی هستش . ولی چرا هاست وردپرس در بین طراحان سایت وردپرس معروف و محبوب شده است ؟

بگذارید با یک مثال توضیح هاست وردپرس را شروع کنم. فرض کنید شما یک سایت وردپرس دارید که روی یک هاست وب معمولی هستش و به مرور بازدیدکنندگان سایتتان روز به روز در حال افزایش است. زمانی که سایت شما روی یک هاست معمولی با منابع معمولی و اشتراکی باشد ، زمانی که ترافیک سایتتان بالا برود با قطعی های پی در پی روبرو میشوید و به مرور اعتبار سئو افت پیدا میکند و کاربران به ناچار سایت شما را حتی هرچقدر هم که محبوب شده باشد ترک میکنند.

ولی یک هاست که مخصوص سیستم مدیریت وردپرس آماده شده باشد شما با خیالی راحت به افزایش رتبه سئو در موتورهای جستجوگر مثل گوگل میپردازید و به کسب و کارتان رونق می بخشید. هاست وردپرس کاملاً مخصوص سیستم وردپرس بهینه و آماده شده. مثل مقدار فضای رم ، cpu ، تعداد کانکشن یا بازدیدیکتا و بسیاری از نکات دیگر که هم در سرعت لود سایت و هم در رتبه سئو سایت شما تاثیر و نقش بسزایی را دارند.

مزایای هاست وردپرس

داشتن هاست وردپرس مزایای بسیاری را برای سایت دارد.

از مهم ترین مزایای هاست وردپرس میتوان به بالابودن سرعت در زمان لود سایت اشاره کرد.

مورد بعدی امنیت بهتر و بیشتر هاست وردپرس نسبت به هاست های اشتراکی دارد . چرا که هاست وردپرس منابع اختصاصی را برای شما در نظر گرفته و به همین علت در برابر حملات احتمالی به سایت شما ایمن تر می باشد.

مورد سوم نیز به سازگار بودن پلاگین و افزونه های وردپرس میتوان اشاره داشت . هاست وردپرس با تمامی افزونه های وردپرس سازگاری کامل را دارد و هیچ گونه محدودیتی از سمت سرور برای این نوع هاست ها اعمال نمیشود.

هاست وردپرس

جمع بندی نهایی

حال که متوجه شدیم هاست وردپرس چه مزایایی نسبت به هاست های دیگر دارد میتوان نتیجه گیری کرد که با توجه به داشتن منابع بالای سخت افزاری و به روزبودن نرم افزاری بهترین گزینه برای سیستم مدیریت وردپرس ، هاست وردپرس است که در صورت نیاز میتوانید از پنل کاربری آی پی هاست ، مطابق با نیازتان هاست پلسک یا هاست سی پنل را انتخاب کنید.

هاست وردپرس