درباره ما

آی پی هاست

گروه طراحی و توسعه آی پی هاست با بیش از 10 سال سابقه موفق در زمینه طراحی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی ، همیشه آماده خدمت رسانی 24 ساعته می باشد.

ثبت هاست - ثبت دامنه - طراحی سایت وردپرس - طراحی سایت php - طراحی سایت asp.net - طراحی لوگو - طراحی بنر - طراحی کارت ویزیت و ... برخی از خدمات آی پی هاست می باشد.

هاست پلسک
هاست پلسک

میزبانی وب پلسک یکی از خدمات گروه آی پی هاست می باشد که میتوانید تنوع پلن های هاست پلسک را از پنل کاربری آی پی هاست مشاهده کنید و سفارش دهید.

هاست سی پنل
هاست سی پنل

میزبانی وب سی پنل

سی پنل یکی از پنل هاست هایی می باشد که بین کاربران و طراحان سایت ها محبوبیت بسیاری را دارد که میتوانید از تنوع هاست سی پنل آی پی هاست پلن مورد نظر را سفارش دهید.

هاست دانلود
هاست دانلود

هاست دانلود سی پنل

هاست دانلود برای آن دسته از سایت هایی مناسب است که فایل های حجیم دارند . آی پی هاست ، هاست دانلود سی پنل را برای شما عزیزان فراهم کرده است .

آی پی هاست
آی پی هاست

پشتیبانی 24 ساعته

بی شک داشتن یک پشتیبانی قوی برای همه یک امری ضروری بوده که گروه آی پی هاست با داشتن یک تیم کاملاً مجرب این امر را برای شما عزیزان راحت تر کرده است.

نظرات برخی از مشتریان آی پی هاست

بعد از کش و قوس های فراوان بین هاستینگ ها ، آی پی هاست تنها شرکتی بود که تونست سایت ما رو با سرعت بسیار بالا به صورت همیشه ثابت نگه داره

Client Photo
بیزینس مفید https://mofidbusiness.ir

گروه آی پی هاست جزء شرکت هایی بود که متخصصینش به ریزترین سوالات ما در کمال صبر و سریع پاسخ دادن که من توی کمتر جایی این صبوری رو دیدم

Client Photo
سلین لینجری https://solinlinjeri.ir

ما با چند شرکت کار کرده بودیم ولی هیچ شرکتی نتونست تمام خواسته های ما رو توی داشتن یک وبسایت رو رفع کنه. آی پی هاست این امر رو به مرحله اجرا در آورد

Client Photo
طرح و ابنیه https://tarh-abnie.com/

به دنبال یه تیم حرفه ای بودیم که بتونه با قیمت منصفانه تمام نیازهای ما رو برآورده کنه و تیم آی پی هاست تونست نیازهای ما مثل نوبت دهی رو به راحتی برامون انجام بده

Client Photo
کلینیک فردا https://clinicfarda.net
آی پی هاست
آی پی هاست